Tagad Svalson klientiem piedāvā arī līdz šim nebijušu iespēju – ar vienu pogas pieskārienu nodrošināt, ka Jūsu mājas balkons kļūst iestiklots vai, tieši otrādi, atklāts. Tas ir kļuvis iespējams, pateicoties mūsu uzņēmuma speciālistu jaunizstrādātajai Citi Lä® bīdāmajai logu sistēmai. Šī sistēma nodrošina iespēju regulēt balkona stiklu augstumu atkarībā no laikapstākļiem, gadalaika un Jūsu individuālajām vēlmēm. Ar šī tipa bīdāmo logu sistēmu Jums vairs nebūs jāsatraucas, ka nevarat atpūsties iemīļotajā balkonā lietus vai spēcīga vēja gadījumā. Lietojot kopā ar pārklāju vai tentu, Jūsu balkons dažu sekunžu laikā no atklāta tipa balkona var pārvērsties slēgta tipa balkonā un otrādi. Izvēloties Svalson izstrādāto Citi Lä® bīdāmo logu sistēmu, mūsu klientiem vairs nav jālauza galva par to, vai nepieciešama balkona iestiklošana, jo šī sistēma nodrošina iespēju izmantot balkonu dažādos veidos. Tas nozīmē, ka varēsiet arī nebēdāties, ka ārā ir labi laikapstākļi, bet iestiklotais balkons traucē atpūsties un tos izbaudīt pilnībā. Tagad pats nosakiet, kāds būs Jūsu balkons!
Citi Lä® tipa sistēmas ir aprīkotas ar elegantām, platām stikla sekcijām, kuru maksimālais garums var sasniegt pat 220 centimetrus, kā arī daudziem papildu elementiem, kas ļauj droši nofiksēt sistēmu uz balkona virsmas un piestiprināt to pie ēkas sienām un nepieciešamības gadījumā pat pie jumta. Mēs piedāvājam klientu izvēlei dažādus atveramo/aizveramo sekciju garumu intervālus, sākot no 80 centimetriem nolaistā stāvoklī līdz 130 centimetriem paceltā stāvoklī, līdz pat vairāk nekā divu metru augstām, elegantām stikla sienām. Mūsu eksperti palīdzēs atrast dizainiski un funkcionāli piemērotāko risinājumu atkarībā no Jūsu vēlmēm, balkona izmēriem, un vizuālajām īpašībām.
Citi Lä® sistēmas īpaši elegantas padara speciālais, plānais, laminētais stikls – fiksētajā daļā tas ir sešus milimetrus plāns, savukārt nefiksētajā daļā tas ir vēl par milimetru plānāks. Nepieciešamības gadījumā iespējams izmantot arī daļēji caurspīdīgu stiklu un citus materiālus, kas padarīs iestiklotā balkona estētisko izskatu vēl pievilcīgāku un elegantāku.

©2020 Svalson AB

Log in with your credentials

Forgot your details?