Stacijās, teātros, stadionos, kinoteātros un citās vietās, kur notiek biļešu pārdošana, ērtai, drošai un netraucētai pārdevēja darba norisei būtisks ir kvalitatīvs darba vietas aprīkojums. Svalson bīdāmās logu sistēmas biļešu pārdošanas vietām ir funkcionālas, ērti vadāmas, drošās un lieliski pielāgojamas katrai konkrētai uzstādīšanas vietai. Mēs piedāvājam plašu logu sistēmu klāstu, kas pilnībā atbilst visiem nepieciešamajiem drošības un funkcionalitātes standartiem. Šāda veida sistēmas lieliski piemērotas arī valūtas maiņas punktiem. Piedāvājam dažādu tipu bīdāmās logu sistēmas, sniedzot iespēju klientiem pilnībā pielāgot logu sistēmu tieši viņam nepieciešamajā veidā – izvēloties gan logu izmēru, gan biezumu, gan atveramo sekciju skaitu, gan citus nepieciešamos parametrus.
No drošības aspekta biļešu pārdošanas vietās un valūtas maiņas punktos svarīgs risinājums ir arī speciālie, kustīgie paliktņi, kas paredzēti naudas padošanai un izsniegšanai. Vietās, kur tas nepieciešams, šādi kustīgie paliktņi veicina papildu drošību, ļaujot izvairīties no tieša kontakta ar lielu cilvēku skaitu un iespējamiem drošības apdraudējumiem. Šādi paliktņi ir klientu ļoti pieprasīta Svalson bīdāmo logu sistēmu sastāvdaļa. Piemēram, Svalson izstrādātais 500K tipa kustīgais paliktnis ir izgatavots no nerūsējošā tērauda, ir viegli kustināms un pielāgojams jebkurai no uzstādāmajām logu sistēmām. Tāpat piedāvājam arī 500S tipa paliktni, kas ir biezāks un platāks par 500K tipa paliktni, taču funkcionāli tikpat ērti un viegli lietojams.
Nepieciešamības gadījumā klienta logu sistēmu varam papildus aprīkot arī ar speciālu naudas padošanas mehānismu, kas paredzēts uzstādīšanai galvenokārt vietās, kur notiek darījumi ar lielām naudas summām, piemēram, valūtas maiņas punktos. P7025 tipa mehānisms ir 64 centimetrus plats un 47 centimetrus garš. Tas nodrošina ērtu, funkcionālu un drošu naudas darījumu veikšanu.
Ar pilnu Svalson bīdāmo logu sistēmu klāstu biļešu pārdošanas vietām Jūs varat iepazīties mūsu mājaslapā.

©2020 Svalson AB

Log in with your credentials

Forgot your details?