Svalson piedāvātās bīdāmās logu sistēmas ofisiem un birojiem ir izstrādātas, lai nodrošinātu iespēju viegli un jebkurā laikā nepieciešamības gadījumā nodalīt ofisa vai biroja telpas, vai arī tieši otrādi, tās apvienot. Mūsu klientiem nav jāizvēlas starp nodalītām ofisa darbavietām un vienotu ofisa telpu, jo ar vienu pogas pieskārienu ir iespējams panākt gan darbavietu nodalīšanu, gan atkal apvienošanu vienā telpā. Ļoti plašs Svalson bīdāmo logu sistēmu klāsts ir pieejams arī, piemēram, administratoru darbavietām, kas paredzētas novietošanai ofisu vai biroju vestibilos.
Īpaši populāra mūsu klientu vidū ir AH50 bīdāmā logu sistēma. Tās ir vieglas, plānas, bet tai pašā laikā labu drošības līmeni garantējošas, horizontāli atveramas logu sistēmas ar elektronisko vadību. Ļoti labi piemērotas telpām, kur uzturas liels cilvēku skaits un nepieciešama darbinieku un apmeklētāju nodalīšana, piemēram, uzgaidāmajās telpās. Standarta aprīkojumā šī tipa logi ir aprīkoti ar 8 milimetru biezu, laminētu stiklu. Iesakām izvēlēties stiklus ar nopulētām malām, jo tas nodrošina vēl elegantāku un estētiskāku vizuālo izskatu. AH50 logu sistēmas ir pieejamas dažādos augstumos un platumos, atkarībā no klienta nepieciešamības. Tāpat klientam ir iespēja izvēlēties, ar cik daļām ir nepieciešams aprīkot logu sistēmu un cik no šīm daļām būs atveramas.
Tāpat klientiem piedāvājam izvēlei arī citus logu sistēmu veidus, kas ļoti labi piemērotas ofisu un biroju telpām. Piemēram, logu sistēmas tips 4507 ir ļoti labi piemērots viesnīcu recepcijām vai informatīvo stendu aprīkošanai. Šī logu sistēma ir aprīkota ar horizontāli atveramiem logiem līdz 6,5 milimetru biezumā. Klientiem, kam nepieciešama ofisa vai biroja telpu aprīkošana, pieejamas arī tādas horizontāli var vertikāli atveramu logu sistēmas kā SH, SV, logu sistēmas tips 6018 un citas. Pilnu piedāvājuma klāstu iespējams skatīt mūsu mājaslapā.

©2020 Svalson AB

Log in with your credentials

Forgot your details?