Policijā un labošanas iestādēs īpaši svarīgs ir drošības aspekts, tādēļ bīdāmajām logu sistēmām, kas paredzētas šāda veida iestādēm, ir jāatbilst visiem labākajiem drošības kvalitātes standartiem. Svalson piedāvājumā ir plašs bīdāmo logu sistēmu klāsts, kas piemērotas izbūvei tieši šāda veida telpās, kur nepieciešama paaugstināta drošība. Mēs piedāvājam gan jau daļēji standartizētas bīdāmo logu sistēmas, gan klientam individuāli pilnībā pielāgojamus logu sistēmu risinājumus.
Svalson logu sistēmas policijai un labošanas iestādēm ir aprīkotas ar speciālu aizsargstiklu, kas atkarībā no pielietošanas mērķa var būt gan speciāls, pret fizisku iedarbību izturīgs un neplīstošs stikls, gan ļoti biezs, ložu necaursitams stikls. Tāpat padomāts ir par ugunsdrošības aspektu, piedāvājot klientiem iespēju aprīkojot logu sistēmas ar speciālu ugunsdrošu stiklu. Mūsu eksperti klientiem var sniegt detalizētas konsultācijas par bīdāmo logu sistēmu izvēli un iestādes aprīkošanu ar drošām bīdāmajām logu sistēmām.
Policijai un labošanas iestādēm Svalson var piedāvāt pat līdz astoņiem dažādu logu sistēmu veidiem. Tās ir logu sistēmas 6018, 9018, AH50, AV70, Njord sistēma, SH un SV tipa sistēmas, kā arī individuāli pilnībā pielāgojamā S-Special tipa bīdāmā logu sistēma. Pieejamas arī citu veidu sistēmas.
Visas piedāvātās logu sistēmas ir aprīkotas ar elektromehānisku vadību, kas nodrošina ērtu un funkcionālu sistēmu darbību. Iestādēs, kur īpaši nozīmīgs ir drošības aspekts, uzticama un ātra, elektroniski kontrolējama logu sistēmas sistēmas vadība ir ļoti nepieciešama drošības uzturēšanai. Neatkarīgi no tā, kādas logu sistēmu konfigurācijas un izmēri klientam ir nepieciešami, to vadība ir vienlīdz ērta un droša. Pieejamas gan horizontāli, gan vertikāli atveramas logu sistēmas, gan iespēja kombinēt abus minētos atvēršanas veidus. Sīkāk ar katras logu sistēmas raksturojumu varat iepazīties mūsu mājaslapā.

©2020 Svalson AB

Log in with your credentials

Forgot your details?