Mūsu plašajā produktu klāstā ir piedāvātās arī logu sistēmas, kas speciāli paredzētas restorāniem un dažāda veida āra vasaras terasēm. Klienti var izvēlēties no plaša dažāda veida logu sistēmu klāsta, piemeklējot savam restorānam vai kafejnīcai vēlamāko un elegantāko risinājumu savam biznesam. Piemēram, Svalson piedāvājumā ir gan lielas, stiklotas logu sistēmas, kas atsedz un padara elegantāku ēkas fasādi, gan nelieli drive-in tipa logi, kas labi piemēroti ātrās ēdināšanas restorāniem un citām ātras apkalpošanas kafejnīcām.
Klientiem, kuri vēlas elegantu restorāna vai terases ārējo un iekšējo izskatu, kā arī nodrošināt labu gaismas piekļuvi telpām, īpaši rekomendējam Njord tipa bīdāmās logu sistēmas. Tās ir izturīgas, vertikāli atveramas sistēmas, kas piemērotas gan uzstādīšanai iekštelpās, gan kā ārējie logi. Šī veida logu sistēmas ir aprīkotas ar alumīnija logu rāmi tajās var tikt nostiprināts parasta stikla pakete vai arī līdz pat 20 milimetru biezs, neplīstošs stikls. Pieejamas gan sistēmas ar vienu atveramu sekciju, gan vairākām automātiski atveramām sekcijām. Njord tipa logi ir aprīkoti arī ar speciālu drošības slēdzeni, kas novērš loga iespējamo kritienu ārkārtas situācijās. Tāpat aizvērtā stāvoklī logi automātiski tiek bloķēti. Logu sistēma ir vadāma ar speciāla vadības bloka vai kājas vadības palīdzību.
Ziemas apstākļiem, uzstādot kā ārējos logus, ļoti piemērotas ir Njord Thermo logu sistēmas. Tās ir speciāli izstrādātas, lai būtu piemērotas lietošanai arī ļoti aukstas ziemas apstākļos. Šīs logu sistēmas ir aprīkotas ar speciāliem siltumizolējošiem profiliem, un tajos iespējams nostiprināt pat līdz 26 milimetru biezu, neplīstošu stiklu. Pieejamas dažādu veidu Njord Thermo logu sistēmas, sākot no vienas līdz trim augšup vai lejup atveramām sekcijām. Tāpat kā Njord logu sistēmas arī Njord Thermo ir aprīkotas ar visiem nepieciešamajiem drošības elementiem.
Ielūkojoties mūsu piedāvājumā, noteikti apskatiet arī citu veidu bīdāmās logu sistēmas, kas lieliski piemērotas restorāniem un āra terasēm. Piemēram, logu sistēmu veidi 9018, AV70, kā arī S-Special var būt tikpat labi piemērotas tieši Jūsu izvēlētajam interjera noformējumam.

©2020 Svalson AB

Log in with your credentials

Forgot your details?