Svalson piedāvātās bīdāmās logu sistēmas veikaliem un cita veida tirdzniecības vietām ir moderns un kvalitatīvs risinājums, kas ietver sevī gan elegantu vizuālu izskatu, gan ērtu un praktisku lietošanu, gan nepieciešamības gadījumā arī papildus drošības elementus. Logu sistēmas ir piemērotas gan lieliem tirdzniecības centriem, gan nelieliem veikaliņiem un kioskiem, gan arī, piemēram, valūtas maiņas punktiem. Tās ir iespējams papildus aprīkot ar speciālu slīdošu virsmu, kas paredzēta papildu drošībai darījumiem ar naudu.
Klientu vidū ļoti populārs risinājums veikalu aprīkošanai ar bīdāmajām logu sistēmām ir SV tipa sistēma. Tie ir izturīgi, vertikāli ar elektroniskās vadības palīdzību atverami logi, kas piemēroti gan uzstādīšanai iekštelpās gan kā veikalu ārējie vitrīnu logi. Šo logu rāmji ir izgatavoti no tērauda vai, pēc klienta vēlmēm, varam piedāvāt arī nerūsējošā tērauda SV tipa logu rāmjus.

Tāpat kā citu veidu Svalson logu sistēmas, arī veikaliem un cita veida tirdzniecības vietām domātās sistēmas ir aprīkotas ar speciāliem drošības fiksatoriem, kas novērš loga patstāvīgu krišanu ārkārtas situāciju gadījumā.
Mūsu piedāvājumā ir plašs arī cita veida logu sistēmu klāsts, kas var būt piemērots tieši Jūsu veikalam – ielūkojieties pilnajā piedāvājumā mūsu mājaslapā.

©2020 Svalson AB

Log in with your credentials

Forgot your details?