Ne mazāk svarīgs faktors par funkcionalitāti un drošību ir arī vizuālais iespaids par uzstādīto logu sistēmu. Svalson bīdāmās logu sistēmas tiek izstrādātas ar domu, lai pilnībā atbilstu arī klienta vēlmēm pēc telpu interjera vienotības, aptverot visas nepieciešamās estētiskās īpašības. Piedāvājam klientiem plašas izvēles iespējas uzstādāmo bīdāmo logu sistēmu dizainā, ļaujot klientam pašam izvēlēties sev piemērotāko risinājumu, kā arī nepieciešamības gadījumā sniedzot mūsu klientiem profesionālas konsultācijas.
Ja logu sistēmas nepieciešams uzstādīt vietās, kur dizaina risinājumi ir īpaši nozīmīgs faktors, piemēram, viesnīcās, kafejnīcās, restorānos vai āra terasēs, logu sistēmām ir jābūt estētiski niansētām un izstrādātām maksimāli kvalitatīvi. Tieši par to rūpējas mūsu uzņēmuma meistari. Piedāvājam gan dizainiski salīdzinoši vienkāršas logu sistēmas, kas rada plašuma un neierobežotības sajūtu telpā, gan mazāku izmēru logu sistēmas ar lielāku papildelementu skaitu, piemēram, galdiņiem, plauktiem un dažāda veida dekoratīviem elementiem.
Klientiem, kuriem dizains un estētiskais izskats ir īpaši nozīmīgs, rekomendējam izvēlēties speciāli pielāgojamo S-Special tipa bīdāmo logu sistēmu. Atšķirībā no citām logu sistēmām, S-Special klientam piedāvā neierobežotas iespējas gan logu sistēmas funkcionalitātes, gan dizaina ziņā. S-Special sistēmas dizains ir pilnībā pielāgojams telpas kopējam vizuālajam noformējumam. Par šī tipa sistēmu mēs sakām, ka vienīgais, kas var Jūs ierobežot, ir Jūsu iztēle, un nekas cits nevar kļūt par traucēkli vēlamā risinājuma izveidē. Mūsu uzņēmuma eksperti ar prieku sniegs Jums konsultācijas, palīdzot piemeklēt īsto un maksimāli efektīvo risinājumu.
Līdz ar S-Special pilnībā individualizējamo logu sistēmu piedāvājam arī plašu daļēji standartizētu logu sistēmu klāstu. Arī šīs sistēmas dizainiski ir pilnībā pielāgojamas klienta vajadzībām, jo mūsu logu sistēmas tiek izstrādātas ar domu, lai dizains būtu maksimāli pielāgojams katram konkrētam gadījumam, un mūsu eksperti allaž ir gatavi palīdzēt klientam ar viņam nepieciešamo risinājumu. Plašais vizuāli pievilcīgu un Jūsu interjera noformējumam estētiski piemērojamu bīdāmo logu sistēmu klāsts ļaus Jums būt drošam, ka telpa, kas aprīkota ar Svalson bīdāmo logu sistēmu, kļūs vēl elegantāka un skaistāka.

©2020 Svalson AB

Log in with your credentials

Forgot your details?