Ne tikai restorāni, viesnīcu administrācijas, slimnīcu pieņemšanas un biļešu kases tiek aprīkotas ar logu sistēmām. Nereti arī iestādēs, kurās nepieciešama pastiprināta drošība, piemēram, policijā, labošanas iestādēs, valūtas maiņa punktos un bankās mūsu klienti izsaka vēlmi uzstādīt tieši Svalson bīdāmās logu sistēmas. Mūsu piedāvātās bīdāmās logu sistēmas pēc klienta vēlmēm ir iespējams aprīkot ar visām nepieciešamajām funkcijām, kas tās padara ērtas, funkcionālas un arī maksimāli drošas atbilstoši jebkurām klientu vajadzībām.
Svalson piedāvājumā ir plašs drošības funkcijas nodrošinošu bīdāmo logu sistēmu klāsts, no kura īpaši varam izcelt SH un SV, kā arī S-Special tipa bīdāmās logu sistēmas. Horizontāli atveramā SH tipa logu sistēma pēc klienta vēlmes var tikt aprīkota ar tērauda vai nerūsējošā tērauda rāmjiem, kuros iespējams nostiprināt līdz pat 75 milimetrus biezu ložu necaursitamu stiklu. Arī SV tipa logu sistēma ir lieliski piemērota uzstādīšanai telpās, kur drošības elementam ir liela nozīme. Šī logu sistēma līdzīgi kā SH tipa sistēma var tikt aprīkota ar līdz pat 75 milimetrus biezu ložu necaursitamu stiklu. Atšķirībā no SH sistēmas, SV logu sistēma ir atverama vertikāli. Savukārt S-Special sistēma ir paredzēta pilnībā individuālai pielāgošanai klienta vajadzībām, aprīkojot gan ar visiem nepieciešamajiem drošības elementiem, gan nodrošinot maksimālu estētisku un funkcionālu saderību ar telpas un ēkas kopējo dizainu.
Lai Svalson bīdāmās logu sistēmas būtu maksimāli drošas, mūsu piedāvājumā ietilpst arī nepieciešamais papildaprīkojums, piemēram, bīdāmie paliktņi, kas galvenokārt domāti kā papildu elements uzstādītajām logu sistēmām bankās un valūtas maiņas punktos. Tāpat nodrošinām iespēju mūsu logu sistēmām pievienot signalizāciju, kas reaģē uz iespējamiem nevēlamiem apdraudējumiem un mēģinājumiem atvērt vai bojāt loga stiklu vai rāmi.

©2020 Svalson AB

Log in with your credentials

Forgot your details?