Ērta, komfortabla un droša jeb vienā vārdā, ergonomiska, darba vide un apstākļi ir pirmais un būtiskākais solis ceļā uz darba efektivitāti un prieku par darāmo darbu. Tādēļ Svalson bīdāmās logu sistēmas tiek izstrādātas atbilstoši visām augstākajām ergonomikas prasībām. Mēs zinām, cik būtiska ir patīkama darba vide, un tieši tādēļ ar mūsu izstrādātajām bīdāmajām logu sistēmām cenšamies radīt šādu ikvienam mūsu klientam, kas lietos Svalson ražojumus.
Kas padara Svalson logu sistēmas ergonomiskas? Tā ir ērtā un vienkāršā vadība! Jums nav nepieciešams ikreiz pielietot spēku, nemitīgi, simtiem reižu dienā atkārtojot vienu un to pašu darbību – atverot un aizverot logu. Īpaši būtiski tas ir cilvēkiem, kuri strādā, piemēram, slimnīcu reģistratūrās, kasēs un līdzīgās vietās, kur ikdienā jāapkalpo liels cilvēku skaits. Pastāvīga mehāniska logu atvēršana un aizvēršana var radīt nepatīkamas sajūtas un nevajadzīgu stresu darba vietā. Tādēļ Svalson izstrādā tādas logu sistēmas, kas vadāmas ar vienu vienkāršu pieskārienu pogai. Nospiežot pogu, Jūs varat atvērt un aizvērt logu, un visa vadība notiek ar vienkāršas elektromehāniskas sistēmas palīdzību. Izmantojot vienkāršu vadības pulti, Jūs varat vadīt Svalson logu sistēmu tā, kā Jums nepieciešams.
Pirmo elektroniski vadāmo logu sistēmu mēs izstrādājām jau pirms vairāk nekā 30 gadiem. Kopš tā laika savus principus neesam mainījuši, uzskatot, ka labai logu sistēmai nepieciešamās ergonomikas prasības galvenokārt slēpjas tieši ērtajā un funkcionālajā vadībā. Sekošana tehnoloģiju attīstībai un mūsu meistaru prasmes ir ļāvušas mums radīt daudzas elegantas, funkcinoālas un drošas bīdāmās logu sistēmas, kas neatkarīgi no sava pielietošanas mērķa, izmēriem un vizuālā izskata ir vienlīdz ergonomiskas un pilnībā atbilstošas katra mūsu klienta vajadzībām.

©2020 Svalson AB

Log in with your credentials

Forgot your details?