Fasādes logi kā būtisks dizaina elements īpaši nozīmīgi ir kafejnīcās un restorānos, kurus klienti pirmo reizi visbiežāk novērtē tieši pēc ārējā izskata. Tādēļ Svalson ir izstrādājis speciālas logu sistēmas, kas lieliski piemērotas uzstādīšanai kafejnīcu, restorānu un viesnīcu fasādēs, apvienojot sevī elegantu un modernu izskatu, ar funkcionalitāti, drošību un ērtu elektromehānisko vadāmību. Ar mērķi nodrošināt maksimālu komfortu telpā esošajiem cilvēkiem, bieži vien klienti izsaka vēlmi, lai fasādes logi ir aprīkoti ar vairākiem savstarpēji izolētiem profiliem, kas nodrošina siltumizolāciju.
Papildus plašajam kafejnīcu un restorānu fasādēm piemēroto logu sistēmu klāstam, ko Jūs varat aplūkot mūsu mājaslapā, jānorāda uz īpašo Njord Thermo tipa bīdāmo logu sistēmu. Tā ir īpaši mūsu nepastāvīgajiem klimatiskajiem apstākļiem piemērota logu sistēma. Fasādes logi, kas aprīkoti ar Njord Thermo ir funkcionāli, siltumizolējoši un eleganti. Tie ir lieliski piemēroti lietošanai gan ziemas, gan vasaras apstākļos, nodrošinot labu temperatūras noturību pret aukstumu un vasaras laikā pret karstajiem saules stariem, tai pašā laikā saglabājot lielisku gaismas caurlaidību.
Klientiem ir plašas izvēles iespējas, kādā veidā aprīkot uzstādāmo Njord Thermo sistēmu. Klients var izvēlēties gan logu sistēmas augstumu, gan garumu atkarībā no nepieciešamības un saderības ar ēkas raksturlielumiem. Njord Thermo bīdāmā logu sistēma var sastāvēt gan no vienas nedalītas stiklotās sekcijas, gan no vairākām vertikāli uz augšu vai uz leju atveramām sekcijām. Šī tipa logu sistēma ir aprīkota ar izturīgu alumīnija rāmi un līdz 26 milimetru biezu, neplīstošu stiklu. Standartā Njord Thermo ir aprīkotas ar D4-15 dubulto stiklojumu. Nepieciešamības gadījumā klientiem piedāvājam arī papildus dizaina risinājumus, kas Njord Thermo sistēmu padarīs vēl elegantāku un dizainiski saderīgu ar kafejnīcas, restorāna vai jebkura cita veida ēkas fasādes kopējo noformējumu.

©2020 Svalson AB

Log in with your credentials

Forgot your details?