Svalson klientiem piedāvā plašu gan horizonāli, gan vertikāli atveramu logu sistēmu klāstu. Atkarībā no Jūsu mērķiem, vietas, kur paredzēts uzstādīt logu sistēmu un telpas vai ēkas dizaina risinājumiem, pareiza logu sistēmas izvēle var padarīt to efektīvāku un estētiski pievilcīgāku. Mūsu speciālisti var izvērtēt Jūsu vēlmes un palīdzēt Jums rast piemērotāko risinājumu katrā konkrētā gadījumā.
Mūsu piedāvājumā ir četru veidu horizontāli atveramas logu sistēmas – 4507 tips, 6018 tips, SH tips, AH 50 tips –, kā arī viena individuāli pielāgojama, S-Special, logu sistēma. Visas minētās logu sistēmas var sastāvēt no vienas vai vairākām horizontāli atveramām sekcijām atkarībā no Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Pieejami alumīnija vai tērauda logu rāmji. Alumīnija logu rāmjus ir iespējams aprīkot ar 6-20 milimetru biezu stiklu, savukārt tērauda un nerūsējošā tērauda logu rāmjus var aprīkot ar jebkāda biezuma stiklu. S-Special tipa logu sistēma ir pilnībā individualizējama pēc Jūsu vajadzībām, ļaujot kombinēt gan horizontālo, gan vertikālo atvēršanas virzienu un citus parametrus.
No mūsu pieredzes varam sacīt, ka horizontāli atveramās logu sistēmas ir lieliski piemērotas administratoru darba vietu aprīkošanai, viesnīcu recepcijām, slimnīcu reģistratūru un pieņemšanu aprīkošanai, kā arī ofisu un biroju telpu aprīkošanai. Mūsu uzņēmuma speciālistu izstrādātās logu sistēmas ir funkcionālas, drošas un ērti vadāmas. Atkarībā no Jūsu vēlmēm, logu sistēmas ir iespējams aprīkot ar dažādu atveramo un neatveramo sekciju skaitu. Ar visām iespējām, ko sniedz Svalson horizontāli atveramās logu sistēmas, Jūs varat iepazīties mūsu mājaslapā. Arī mūsu speciālisti vienmēr ar prieku ir gatavi palīdzēt Jums rast labāko risinājumu Jūsu ēkas aprīkošanai ar Svalson bīdāmajām logu sistēmām.

©2020 Svalson AB

Log in with your credentials

Forgot your details?