Komfortablāku darba apstākļu nodrošināšanai nereti viens no risinājumiem ir ikdienas trokšņa samazināšana darba vietā. Īpaši aktuāli tas ir rūpniecības uzņēmumos, futbola stadionos un iestādēs, kur pastāvīgi apkārt atrodas liels cilvēku skaits, kas var radīt troksni un diskomfortu darbiniekiem, kuriem jāstrādā konkrētajā telpā. Svalson piedāvā bīdāmās logu sistēmas, kas ļauj panākt efektīvu skaņas izolāciju un trokšņa līmeņa samazināšanu konkrētajā darba vietā, kas aprīkota ar Svalson logu sistēmu.
Mēs piedāvājam logu sistēmas, kas aprīkotas ar speciālu, laminētu, trokšņa līmeni mazinošu stiklu un skaņu izolējošiem papildelementiem, piemēram, silikona hermētisko materiālu. Klientiem, kuru mērķis ir trokšņa samazināšana telpā, jāņem vērā, ka visefektīvāko skaņas izolāciju var panākt ar logiem, kas ir iestiprināti logu rāmjos. Tādēļ ieteicams izvēlēties logu sistēmas, kuru katra atsevišķā stikla sekcija ir ierāmēta. Nepieciešamības gadījumā mūsu speciālisti palīdzēs Jums rast labāko risinājumu, uzstādot bīdāmās logu sistēmas ar trokšņa samazināšanas funkciju.
Populārākā izvēle mūsu klientu vidū šim nolūkam ir AH50 tipa bīdāmā logu sistēma. Tā ir horizontāli atverama, papildu drošības prasībām pielāgota logu sistēma, kas standartā aprīkota ar 8 milimetrus plānu, laminētu stiklu. Tomēr, ja klients vēlas nodrošināt efektīvāku trokšņa līmeņa samazināšanu, iesakām aprīkot šo logu sistēmu ar speciālu, skaņu izolējošu stiklu. Šāda veida stikls ir speciāli veidots ar mērķi, lai maksimāli neitralizētu skaņas viļņus, daļēji tos atstarojot, daļēji absorbējot.
Ja klients vēlas elegantāku un pilnībā individualizētu risinājumu, ir iespējams izvēlēties arī īpašo S-Special tipa bīdāmo logu sistēmu. To iespējams dizainiski un funkcionāli pilnībā pielāgot klienta vajadzībām un tāpat kā AH50 un vairāku citu veidu Svalson bīdāmās logu sistēmas aprīkot ar skaņu izolējošo stiklu, kas nodrošina efektīvu trokšņa līmeņa samazināšanu un līdz ar to – patīkamākas darba vides radīšanu.

©2020 Svalson AB

Log in with your credentials

Forgot your details?