Starp Svalson izstrādātajām logu sistēmām klientiem ir iespēja atrast arī tādas, kas nodrošina daudzos rūpniecības uzņēmumos un citās iestādēs tik būtisko ugunsdrošības funkciju. Te īpaši jāuzsver mūsu uzņēmuma piedāvātā SV-E60 tipa bīdāmā logu sistēma, kas klientu vidū ļoti pieprasīts risinājums uzstādīšanai telpās, kur ugunsdrošības aspektam ir īpaši liela nozīme. Svalson SV-E60 tipa sistēmas ir pilnībā ugunsdrošas un piemērotas uzstādīšanai instalācijās, kur nepieciešamas E-15 līdz E-60 ugunsizturības klases prasības. Tas nozīmē, ka vismaz 60 minūtes šī tipa logu sistēma neļauj uguns liesmām izplatīties caur logu un iztur uguns temperatūru, ļaujot šajā laikā īstenot visus nepieciešamos ugunsdrošības pasākumus.
SV-E60 bīdāmās logu sistēmas ir ugunsdrošas un tai pašā laikā saglabā visas funkcionālās, estētiskās un ergonomiskās īpašības. Šī tipa logu sistēma ir atverama vertikāli un aprīkota ar tērauda rāmi, kas pārklāts ar speciālu pulverveida pārklājumu. SV-E60 tipa logu sistēma aprīkota ar 6 milimetru biezu Pyran S sertificēto ugunsizturīgo stiklu. Ņemot vērā SV-E60 tipa logu sistēmas specifiskos mērķus, tā sastāv tikai no vienas, vertikāli atveramas sekcijas un ir limitēta savos izmēros, platumā sasniedzot no 60-116 centimetrus, bet augstumā no 80 līdz 210 centimetrus.
Ja klientam nepieciešama individuāli pielāgojama un tai pašā laikā papildu ugunsizturības prasībām atbilstoša bīdāmā logu sistēma, iesakām izvēlēties S-Special tipa sistēmu. Šo sistēmu nepieciešamības gadījumā iespējams aprīkot ar ugunsdrošības elementiem. S-Speciali sistēma nav ierobežota izmēros, sekciju skaitā un logu atvēršanas virzienā. Tajā iespējams apvienot visas klienta funkcionālās un dizainiskās vēlmes, tai pašā laikā panākot logu sistēmas ugunsizturību un drošību. Mūsu speciālisti nepieciešamības gadījumā klientam sniegs arī profesionālas konsultācijas par ugunsdrošas bīdāmās logu sistēmas izvēli un uzstādīšanu.

©2020 Svalson AB

Log in with your credentials

Forgot your details?