Līdz ar plašu horizontāli atveramo logu sistēmu klāstu klientiem piedāvājam arī lielas izvēles iespējas attiecībā uz vertikāli atveramām bīdāmajām logu sistēmām. Mūsu piedāvājumā ietilpst kopumā astoņu dažādu tipu vertikāli atveramās logu sistēmas, kā arī viena īpaši pielāgojama logu sistēma. Katra no mūsu piedāvājumā esošajām logu sistēmām ir īpaši labi piemērota noteiktu funkciju veikšanai. Piemēram, dažas Svalson bīdāmās logu sistēmas ir īpaši labi piemērojamas kafejnīcām un restorāniem, citas rūpniecības uzņēmumiem, vai, piemēram, policijai un labošanas iestādēm. Īpaši plašu pielietojumu vertikāli atveramās logu sistēmas gūst arī futbola stadionos. Tomēr tikpat labi jebkura no mūsu speciālistu izstrādātajām logu sistēmām ir pielāgojama arī dažādiem citiem funkcionālajiem mērķiem. Svalson logu sistēmas ir vienlīdz efektīvi pielietojama gan iekštelpās, gan kā ārējā ēku fasādes daļa. Jums atliek tikai pateikt mums savas vēlmes, un mēs Jums sniegsim labākos padomus, nodrošinot ar kvalitatīvām un funkcionālām bīdāmo logu sistēmām.
Mūsu uzņēmuma piedāvājumā ir šādas vertikāli atveramās logu sistēmas – 9018 tips, AV70 tips, Njord un Njord Thermo tipi, kas lieliski piemēroti kafejnīcu, restorānu un stadionu VIP ložu aprīkošanai, SV un īpaši ugunsizturīgais SV-E60 tips, kas īpaši piemēroti policijas, labošanas iestāžu un rūpniecības uzņēmumu aprīkošanai, kā arī 7007 un 7018 bīdāmo logu sistēmu tipi, ko var pielietot gan kafejnīcu aprīkošanai, gan citām funkcijām atkarībā no klienta vēlmēm. Papildus minētajiem logu sistēmu tipiem klientiem ir iespēja izvēlēties arī īpašo S-Special tipa sistēmu, kas ir pilnībā individuāli pielāgojama Jūsu vajadzībām, ļaujot kombinēt gan vertikālo, gan horizontālo atvēršanas virzienu.
Ar katras minētās logu sistēmas funkcionālajām un tehniskajām īpašībām Jūs varat iepazīties mūsu mājaslapā. Aplūkojiet Svalson plašo piedāvājumu klāstu un atrodiet sev vislabāk piemēroto risinājumu. Mēs ar prieku Jums palīdzēsim!

©2020 Svalson AB

Log in with your credentials

Forgot your details?